Czytnik Newland HR42 Halibut

Newland HR42


Rodzaj: area imager
Producent Cena netto
Newland Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 

 

 

Newland HR42-HD Halibut to czytnik, który podnosi poprzeczkę konkurencji. Zapewnia znakomitą wydajność i niezawodność odczytu i jest bardzo solidnie wykonany.

 

Świetnie radzi sobie z kodami kreskowymi o dużej gęstości, z kodami 1D i 2D drukowanymi na papierze, naniesionymi bezpośrednio na przedmiot (DPM) oraz z kodami wyświetlanymi na ekranach LCD. Odznacza się niezwykle wysoką trwałością, to najwytrzymalszy z czytników oferowanych przez Newland. Wielokrotne upadki z wysokości 1,8 metra nie są w stanie uszkodzić urządzenia.

Czytnik łączy się z komputerem za pomocą skręconego, trzymetrowego kabla USB lub dwumetrowego, prostego kabla z wtyczką RS232. Gdy nie jest używany, ledowe podświetlenie automatycznie przygasa, by natychmiast włączyć się, gdy znów weźmie się urządzenie w dłoń, co zmniejsza zużycie energii i zwiększa komfort pracy.

Dzięki swojej wytrzymałości, HR4250-H5 Halibut, to znakomite rozwiązanie w placówkach o charakterze industrialnym, na przykład w magazynach, fabrykach, sklepach ogrodniczych, bądź budowlanych.

Czytnik oferowany jest w dwóch wersjach;

HR42-SR – standard range

HR42-HD – short range

 


 

Najważniejsze cechy:


 

Dane techniczne

Czytnik Newland HR 42 Halibut
Norma odporności (IP) IP 42
Technologia odczytu imager 2D (area imager, wizyjny)
Bezpieczny upadek na twardą pow. [m] 1,8 m
Dostępne interfejsy USB, RS-232
Sygnalizacja odczytu dźwiękowa oraz świetlna
Kody kreskowe 1D, 2D, PdF417
Wymagany kontrast kodu [%] 25
Wymiary [mm] 115 x 161 x 74
Temperatura pracy od -20°C do 50°C

 


 

Pliki do pobrania:

 

 

Drukuj