Czytnik PowerScan PD9530 DPM

PowerScanPD9530


Rodzaj: Bezprzewodowy, area imager
Producent Cena netto
Datalogic Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 

 

 

Datalogic PowerScan PD9530 to szybki i niezawodny skaner kodów kreskowych typu area imager. Skaner zapewnia wielokierunkowy odczyt kodów kreskowych, nawet z odległości 1 m.

 

W ofercie Datalogic Scanning dostępne są dwie wersje modułów skanujących: standardowy, dedykowany do kodów o standardowej rozdzielczości oraz HP - bardziej wszechstronny, o szerokim kacie odczytu, skanuje nawet kody o wysokiej rozdzielczości . Cechą charakterystyczną urządzenia jest wysokiej rozdzielczości czujnik obrazu, który spełnia oczekiwania większości aplikacji dedykowanych dla rozwiązań magazynowych, logistycznych, transportu, produkcji, itp.

Opatentowana przez Datalogc Scanning technologia Green Spot oraz Datalogic 3GL™ (3 Green Lights) informuje użytkownika o prawidłowym odczycie kodu. Takie rozwiązanie doskonale sprawdza się w pomieszczeniach o dużym natężeniu hałasu, który jest charakterystyczny dla środowiska przemysłowego. Skaner posiada uszczelnioną obudowę o normie szelności IP65, co świadczy o pyło- i wodoszczelności. Dodatkowo skaner odporny jest na wielokrotne upadki z wysokości 2 m na twardą powierzchnię.

Posiada ergonomiczny kształt, odpowiednio wyprofilowaną i wyważoną konstrukcję, dzięki czemu nie powoduje zmęczenia pracownika przy dłuższym użytkowaniu. Wszystkie te cechy sprawiaja, że Datalogic PD9530 to idealne urzadzenie do zastosowań w przemysle, logistyce czy magazynie.

 


 

Najważniejsze cechy:


 

Dane techniczne

Czytnik radiowy PowerScan PD9530
Gwarancja producenta [mc] 36
Norma odporności (IP) IP 65
Technologia odczytu imager 2D (area imager, wizyjny)
Bezpieczny upadek na twardą pow. [m] 2.0 m
Dostępne interfejsy KB, USB, RS-232
Sygnalizacja odczytu dźwiękowa oraz świetlna
Kody kreskowe 1D, 2D, Postal (pocztowe)
Wymagany kontrast kodu [%] 15
Wymiary [mm] 212 x 110 x 74
Temperatura pracy od -20°C do 50°C

 


Drukuj