Czytnik Zebra DS2208

ds2208


Rodzaj: Imager 2D (area imager)
Producent Cena netto
Zebra
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


DS2208 to nowa generacja serii LS2208, będąca odpowiedzią na pojawiające się w kasach i punktach sprzedaży potrzebę odczytu kodów z wyświetlaczy telefonów komórkowych lub ekranów LCD.


Urządzenie bazujące na sukcesie najlepiej sprzedającego się skanera LS2208 1D, który został wdrożony w milionach miejsc na całym świecie, stanowi płynne przejście do odczytywania kodów w technologii 2D przy zachowaniu atrakcyjnej ceny. Przystępna cena sprzętu nie oznacza jednak konieczności rezygnowania z wydajności czy dostępności funkcji. Pracownicy otrzymują prosty w obsłudze i niezawodny czytnik, umożliwiający szybkie skanowanie na zasadzie wskaż i zeskanuj, którego łatwość wdrożenia i zarządzania robi ogromne wrażenie.

DS2208 w odróżnieniu od LS2208, dzięki technologii wielokierunkowego odczytu, potrafi szybko i bezbłędnie odczytać niemal każdy istniejący na rynku kod. Dodatkowo urządzenie posiada możliwość rozpoznawania znaków z ekranu urządzeń elektronicznych, znacząco poprawiając komfort klientów i poszerzając paletę możliwości marketingowo-sprzedażowych Twojego biznesu. Urządzenie świetnie radzi sobie również z kodami słabej jakości, których odczyt skanerem LS2208 byłby niewykonalny.

 

 

 

 

 


Najważniejsze cechy:

 


Dane techniczne

Czytnik kodów kreskowych Symbol DS2208
Technologia odczytu imager 2D (area imager, wizyjny)
Wymagany kontrast kodu [%] 25
Wymiary 165 x 99 x 66
Sygnalizacja dźwiękowa i optyczna
Odporność na upadek 1.5
Odczytywane kody kreskowe 1D, 2D, PDF, Postal (pocztowe), GS1 Databar
Dostępne interfejsy USB, PS/2, RS-232, IBM46xx
Temperatura pracy od 0°C do 50°C

 


 

Pliki do pobrania:

 

 


Drukuj