Czytnik PowerScan PM9500

PowerScanPM9500


Rodzaj: Bezprzewodowy, imager 2D
Producent Cena netto
Datalogic Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 

 

 

Nowa seria skanerów PowerScan 9500-RT, dedykowana dla sektora handlowego, zapewnia niezawodne działanie w każdych warunkach, gwarantując szybki zwrot z inwestycji.

 

Powtarzające się wstrząsy przy kasie lub zmienne temperatura nie mają żadnego wpływu na jego poprawne działanie. Obudowa, potwierdzona certyfikatem szczelności IP65, wytrzyma liczne upadki na powierzchnię betonową z wysokości 2 metrów, a dodatkowo zapewni ochronę przed uszkodzeniami spowodowanymi niekorzystnym działaniem wilgoci i pyłów. Reasumując, producentowi udało się przenieść trwałość i niezawodność, znana z przemysłowych urządzeń PowerScan, do sektora sprzedaży detalicznej.

Standardowo urządzenia z rodziny PowerScan 9500-RT są dostępne w wersji kablowej (model PD9500-RT), z interfejsem bezprzewodowym Bluetooth® (model PBT9500-RT), a także w wersji bezprzewodowej Datalogic STAR System™ (model PM9500-RT).

 


 

Najważniejsze cechy:


 

Dane techniczne

Czytnik radiowy PowerScan PM9500
Gwarancja producenta [mc] 36
Norma odporności (IP) IP 65
Technologia odczytu imager 2D (area imager, wizyjny)
Bezpieczny upadek na twardą pow. [m] 2.0 m
Dostępne interfejsy KB, USB, RS-232
Sygnalizacja odczytu dźwiękowa oraz świetlna, wibracja
Kody kreskowe 1D, 2D, Postal (pocztowe)
Wymagany kontrast kodu [%] 15
Temperatura pracy od -20°C do 50°C

 


Drukuj