Czytnik QuickScan QM2430

QuickScanQM2430


Rodzaj: Bezprzewodowy, area imager
Producent Cena netto
Datalogic Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 

 

 

QuickScan Mobile QM2430 to ręczny, bezprzewodowy czytnik kodów kreskowych. Został wyposażony w łączność radiową 433 MHz Datalogic STAR Cordless System™ 2.0 o zasięgu do 25m.


Bezbłędny odczyt kodów kreskowych, wydajność i niezawodność sprawiają, że QuickScan Mobile QM2430 doskonale nadaje się do pracy w punktach sprzedaży detalicznej, przeprowadzenia inwentaryzacji oraz weryfikacji cen produktów na półkach sklepowych. Konstrukcja układu optycznego pozbawiona ruchomych części zapewnia niezawodność i wytrzymałość znacznie wyższą niż układy optyczne laserowe. Tryb pracy „Scan-While-Charging” umożliwia pracę czytnika w bazie (podobnie jak czytnik ręczny na podstawce) przy równoczesnym ładowaniu akumulatora. Tryb „Batch Mode” umożliwia odczyt i zapamiętanie kodów poza zasięgiem bazy i ich transmisję, gdy czytnik ponownie znajdzie się w zasięgu bazy.

Najważniejsze cechy:

 Dane techniczne

Czytnik radiowy QuickScan Mobile QM2430

Technologia odczytu imager 2D (area imager, wizyjny)
Obsługiwane kody kreskowe 2D, GS1 Databar
Dostępne interfejsy USB, KB, RS-232
Bezpieczny upadek na twardą pow. [m] 1,5
Norma odporności (IP) IP42
Wymiary [mm] 163 x 91 x 41
Gwarancja producenta [mc]

36

 


 

 

Pliki do pobrania:

 

 

Drukuj