Czytnik Symbol LI4278

LS4278BT

Rodzaj: Bezprzewodowy, linear imager
Producent Cena netto
Motorola
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 

 

 

Bezprzewodowy czytnik LI4278 to godny następca cieszącego się dużym uznaniem modelu LS4278, dostępny w bardziej atrakcyjnej cenie !W odróżnieniu od jego poprzednika, LI4278 wykorzystuje niezwykle wydajną technologię odczytu kodów Linear Imager pozwalając pracownikom na szybsze skanowanie dowolnych kodów kreskowych 1D z większej odległości, zarówno ze standardowych etykiet, jak też z ekranów telefonów komórkowych, tabletów i komputerów. Prędkość skanowania jest prawie dwa razy większa i wynosi do 547 skanów/sek. ! Duża tolerancja na ruch urządzenia oraz możliwość pracy pod różnym kątem (skanowanie wielokierunkowe) ograniczają przerwy spowodowane koniecznością ustawienia czytnika dokładnie nad kodem kreskowym zapewniając wysoką ergonomię pracy.

LI4278 korzysta z technologii Bluetooth® v2.1 EDR zapewniając wysoki poziom bezpieczeństwa danych, większą wydajność podczas transmisji bezprzewodowej oraz zasięg do 100m w otwartym terenie ! Gdy skaner znajduje się poza zasięgiem bazy, duża ilość pamięci pozwala na zapis ponad 500 kodów kreskowych UPC i przesłanie ich automatycznie po odzyskaniu łączności.

Ogromnym atutem urządzenia jest, najbardziej wydajny w tej klasie czytników, wbudowany akumulator gwarantujący nieprzerwaną pracę przez długi czas (do 57 tys. skanów !!!). Mocowanie bazy pionowo lub poziomo umożliwia odpowiednie ustawienie skanera i pracę w trybie prezentacyjnym zwiększając komfort użytkowania. Czytnik doskonale nadaje się do zastosowań w trudnych warunkach przemysłowych wykazując odporność na na pył i wilgoć oraz wielokrotne upadki z wysokości 1,8 metra (norma IP53).

LI4278 posiada kompatybilność wsteczną z akcesoriami wykorzystywanymi w starszych modelach, np. stacją bazową dla LS4278 i DS6878, dzięki czemu inwestycja w skaner jest bardzo atrakcyjna ekonomicznie.

 

 


 

 

Najważniejsze cechy:

 Dane techniczne

Czytnik kodów kreskowych Symbol LI4278
Technologia odczytu imager 1D (linear imager)
Kody kreskowe 1D
Dostępne interfejsy USB, Bluetooth
Kabel komunikacyjny USB
Maks. odległość odczytu (UPC 100%) [cm] 78.7
Temperatura pracy od 0°C do 50°C
Bezpieczny upadek na twardą pow. [m] 1.8
Zasięg bezprzewodowy [m] 100
Sygnalizacja dźwiękowa oraz świetlna
Wymagany kontrast kodu [%] 15
Wymiary [mm] czytnik: wys.98 x szer.70 x dł.186, baza; 50 x 211 x 86
Gwarancja producenta [mc]

36

 


 

 

Pliki do pobrania:

 

 

Drukuj