Bixolon SLP-D223

SLP-D220


Producent Cena netto
BIXOLON
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 

 

Drukarka etykiet SLP-D223 firmy Bixolon posiada wszystkie zalety modelu SLP-D220 oferując szybki wydruk etykiet w technologii termicznej, z prędkością do 102 mm/sek w większej rozdzielczości 300dpi. Jest prosta w obsłudze i nie wymaga przeprowadzania dodatkowych szkoleń personelu.

Wersja standardowa wyposażona została w podwójny interfejs: szeregowy oraz USB, opcjonalnie drukarka może być wyposażona w interfejs Ethernet oraz dyspenser usprawniając pracę użytkownika. W praktyce wydruk etykiet odbywa się bez zakłóceń i częstych przerw technicznych. Drukarka dzięki ruchomym czujnikom obsługuje różne rodzaje papieru. Atutem tych urządzeń jest również dobrze zaprojektowany mechanizm ułatwiający wymianę nośników oraz przyjazne dla użytkownika oprogramowanie. Drukarka ma zainstalowane fabrycznie języki programowania SLCS, EPL II, ZPL II oraz w standardzie jest dostarczana z oprogramowaniem do tworzenia i edycji etykiet.

Lekka, kompaktowa, odporna na wstrząsy obudowa sprawia, że model SLP-D223 doskonale sprawdza się w różnorodnych zastosowaniach, tj.: magazyn, służba zdrowia, farmacja, handel oraz usługi kurierskie.

 


Najważniejsze cechy:

 

 


 

Dane techniczne

 

Drukarka etykiet BIXOLON SLP-D223
Metoda druku termiczna
Maksymalna szerokość druku
54 mm
Maksymalna długość druku
2000
Prędkość druku maks.
102 mm/s
Rozdzielczość 300 dpi
Temperatura pracy od 0 do 45 °C
Języki programowania: SLCS, EPL2, ZPL2
Pamięć 4 MB FLASH
8 MB RAM
Zasilanie Zasilacz AC 100 - 240V, DC 24V, 2.5A
Interfejs Centronics, RS 232, USB, Ethernet
Przykładowe wbudowane kody kreskowe 1D, 2D, PDF
Wymiary 120 x 230 x 170

 


 

 

Pliki do pobrania:

 

 

Drukuj