Drukarka Epson TM-T88V-i

tm-t88v.png

Producent: Epson
Model Cena netto
TM-T88V-i
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 

 

 


Drukarka TM-T88V-i może otrzymywać zadania drukowania z dowolnego urządzenia, na którym działa jedna z popularnych przeglądarek internetowych.

To rozwiązanie proste, wygodne i eleganckie. Nie są potrzebne żadne sterowniki - wystarczy połączenie z siecią LAN lub WLAN.

 

 

Zaawansowana i wydajna

Oferując wysoką jakość i niezawodność uznanej na całym świecie serii TM-T88 firmy Epson, drukarka TM-T88V-i udostępnia zaawansowane możliwości drukowania tekstu, grafiki i kodów paskowych. W przeciwieństwie do wielu innych drukarek, model TM-T88V-i zapewnia tę samą cichą pracę i szybkie drukowanie zarówno tekstu, jak i grafiki.

Solidna, niezawodna, wszechstronna

Kompaktowa drukarka TM-T88V-i potrafi drukować w odcieniach szerości oraz na dwóch szerokościach papieru.

Inteligentne funkcje

Unikalna wbudowana inteligencja zwana Epos-Print. TM-T88V-i jest w stanie odbierać polecenia XML z aplikacji internetowych w dodatku do komunikowania się bezpośrednio z przeglądarkami wspierającymi HTML 5, takich jak Safari ® ™, Chrome, Internet Explorer ® oraz standardowa przeglądarka Androida. To sprawia, że TM-T88V-i idealnie nadaje się do restauracji, hoteli i barów, gdzie użyciu tabletów i telefonów komórkowych składane są zamówienia. Dodatkowo, użytkownicy mogą przełączać się pomiędzy aplikacjami, bez zmiany ustawień drukarki i skonfigurować drukarkę za pomocą urządzeń mobilnych.