Punkt dostępowy AP 621

AP 621


Producent Cena netto
Motorola Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 

 

AP 621 to niedrogi punkt dostepowy sieci bezprzewodowej 802.11a/b/g/n z pojedynczym modułem radiowym wykorzystywany głównie w pomieszczeniach oddziałów i siedzibie głównej firmy.

Punkt dostępowy jest wyposażony w moduł radiowy MIMO, port łącza nadrzędnego (uplink) GigE WAN oraz cechuje się bardzo dobrą czułością odbioru i nadawania. AP 621 jest z łatwością zarządzany zdalnie przez dowolny bezprzewodowy kontroler. Wbudowany moduł o rozproszonej inteligencji WiNG 5 zapewnia, że ruch sieciowy jest lokalnie przekazywany do najwydajniejszych ścieżek transmisji bez uszczerbku dla jakości usługi i zabezpieczeń zainstalowanych w samym punkcie dostępowym.

Funkcja SMART RF przełącznika/kontrolera automatycznie optymalizuje dobór siły sygnału i kanału w taki sposób, że każdy użytkownik zawsze uzyskuje wysokiej jakości dostęp i mobilność. Urządzenie zostało wyposażone w sprzętową zaporę sieciową warstw 2–7, usługi AAA RADIUS, Wireless IPS-lite, bramę VPN, oraz kontrolę dostępu w oparciu o lokalizację. Uproszczony, zmniejszony całkowity koszt montażu dzięki zastosowaniu standardowego protokołu Power-over-Ethernet (PoE). Obsługa dwóch pasm częstotliwości: 2,4 GHz i 5,0 GHz.

Producent obejmuje Access Point gwarancją do końca życia produktu tj. do czasu zaprzestania produkcji oraz zakończenia okresu obsługi serwisowej.

Dlaczego produkty Motoroli ?

 


 

Najważniejsze cechy:


 

Dane techniczne

 

Motorola AP 621
Wymiary [mm] 240 x 190 x 40
Rodzaj obudowy plastik
Temperatura pracy od 0°C do 40°C
Dopuszczalna wilgotność otoczenia [%] od 5% do 95%
radio 1
Anteny wewnętrzne
Środowisko pracy wewnętrzne
Wymagany kontroler tak
Standardy sieciowe 802.11a/b/g/n
Zabezpieczenia firewall warstwa 2
Opcje monatażu sufit, ściana
Gwarancja producenta [mc] do końca życia produktu
Pobór pradu roboczy 12.95W
Natężenie prądu robocze 270mA
Kanały robocze 5GHz, 2.4GHz
Wzmocnienie anteny wewnętrznej 2.4 GHz - 2.4 dBi, 5.0 GHz - 5.3 dBi
Typ połączenia anteny zewnętrznej 2 x RP-SMA
PoE tak
Współpraca z kontrolerem NX9500, RFS4000, RFS6000, RFS7000

 


 

 

 

Pliki do pobrania:

 

 

Drukuj