Punkt dostępowy AP 6521

AP 6521


Producent Cena netto
Motorola Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 

 

AP 6521 to uniwersalny punkt dostępowy z niedrogim pojedynczym modułem radiowym. Dzięki funkcji wirtualnego kontrolera sieciowego koordynującego pracę do 24 sąsiednich punktów dostępowych.

 

 

Punkt dostępu Motoroli AP 6521 umożliwia pracę małych lub średniej wielkości sieci bez konieczności użycia kontrolera sieciowego. Punkt dostępowy jest wyposażony w moduł radiowy MIMO, port łącza nadrzędnego (uplink) GigE WAN oraz cechuje się bardzo dobrą czułością odbioru i nadawania. Wbudowany moduł o rozłożonej inteligencji WiNG 5 zapewnia, że ruch sieciowy jest lokalnie przekazywany do najwydajniejszych ścieżek transmisji bez uszczerbku dla jakości usługi i zabezpieczeń zainstalowanych w samym punkcie dostępowym.

Wydajność urządzenia i sieci może zostać zwiększona za pośrednictwem przełącznika/kontrolera sieciowego wyposażonego w funkcję wirtualnej sieci LAN. Każdy punkt dostępowy AP 6521 może zostać zwirtualizowany w cztery unikalne wirtualne sieci VLAN, które można dostosować do potrzeb w celu skierowania ruchu rozgłoszeniowego do konkretnego odbiorcy. Dzięki temu możliwe jest zmniejszenie ogólnego ruchu sieciowego przy jednoczesnym podwyższeniu wydajności urządzenia i żywotności baterii do 25%. Powoduje to zmniejszenie całkowitej liczby punktów dostępowych wymaganych do obsługi jednego urządzenia.

Producent obejmuje Access Point gwarancją do końca życia produktu tj. do czasu zaprzestania produkcji oraz zakończenia okresu obsługi serwisowej.

Dlaczego produkty Motoroli ?

 


 

Najważniejsze cechy:


 

Dane techniczne

 

Motorola AP 6521
Wymiary [mm] 241,3 x 189,2 x 43,6
Rodzaj obudowy plastik
Temperatura pracy od 0°C do 40°C
Dopuszczalna wilgotność otoczenia [%] od 5% do 95%
Anteny wewnętrzne
Ilość anten [szt] 1
Środowisko pracy wewnętrzne
Wymagany kontroler nie
Standardy sieciowe 802.11a/b/g/n
Opcje monatażu sufit, ściana
Gwarancja producenta [mc] do końca życia produktu
Pobór pradu roboczy 48 V prądu stałego przy 12, 95 W
Natężenie prądu robocze 270 mA przy 48 V
Kanały robocze 2,4 GHz, 5,0 GHz
Wzmocnienie anteny wewnętrznej 2.4 GHz - 3.0 dBi, 5.2 GHz - 6.0 dBi
Typ połączenia anteny zewnętrznej 2 x RP-SMA
Współpraca z kontrolerem NX9500, RFS4000, RFS6000, RFS7000

 


 

 

 

Pliki do pobrania:

 

 

Drukuj