Informacje

Czytnik DS2208 - NOWOŚĆ

DS4308Szanowni Państwo, informujemy iż firma Zebra wprowadziła na rynek nowy czytnik 2D DS2208. Przystępna cena oraz prosty w obsłudze i niezawodny czytnik, umożliwiający szybkie skanowanie na zasadzie wskaż i zeskanuj, robi duże wrażenie.

Wyjątkowe cechy tego urządzenia sprawiają, że czytnik ten jest bardzo wygodnym rozwiązaniem w farmacji, skracając do miniumum proces wprowadzania danych zawartych w postaci kodów kreskowych zarówno z recept jak i z opakowań leków.

Czytnik ten, podobnie jak DS4208, DS4308 potrafi automatycznie odczytać kilka kodów z recepty

 

Więcej informacji o czytniku Motorola DS2208 - kliknij tutaj

Uaktualnienie programu EuroSoft Apteka III 2012

Uaktualnienie programu EuroSoft Apteka III 2012Przedstawiamy kolejną wersję programu EuroSoft Apteka. Zmiany wprowadzone w nowej wersji są wynikiem współpracy z użytkownikami naszego oprogramowania.

Uaktualnienie programu EuroSoft Apteka IV 2010

apteka15Przedstawiamy kolejną wersję programu EuroSoft Apteka. Zmiany stawek VAT, które zaczną obowiązywać w 2011 r. program zostaną uaktualnione automatycznie w programie EuroSoft Apteka i na drukarkach fiskalnych.


 

Zmiany refundacji w nowym roku

refundacja

W dniu 13 grudnia 2010r. Ministerstwo Zdrowia przesłało pismo do Naczelnej Rady Aptekarskiej pismo, w którym informuje, że trmin wejścia w życie rozporządzeń dotyczących nowych list leków refundowanych zostaje przesunięty na 1 stycznia 2011r.

 

Więcej: Zmiany refundacji w nowym roku

 

Strona 1 z 8