Informacje

I Krajowa Konferencja Systemy Komputerowe...

I Krajowa Konferencja Systemy Komputerowe...

I Krajowa Konferencja Systemy Komputerowe i Teleinformatyczne W Służbie Zdrowia 24 września 2009 r. Warszawa.

Organizatorzy - Wyższa Szkoła Technologii Informatycznych oraz EuroSoft Sp z o.o.

Więcej: I Krajowa Konferencja Systemy Komputerowe...

Innowacje w informatyzacji placówek służby zdrowia

Innowacje w informatyzacji placówek służby zdrowia"Innowacje w informatyzacji placówek służby zdrowia" 26 maja 2009, Łódź

Dnia 26 maja 2009 roku w Łodzi odbyła się konferencja "Innowacje w informatyzacji placówek służby zdrowia" zorganizowana przez firmę EuroSoft Sp. z o.o. oraz Koncept-L S.A. Wśród zaproszonych gości znajdowali się przedstawiciele kadry zarządzającej placówek medycznych, lekarze oraz informatycy.

Więcej: Innowacje w informatyzacji placówek służby zdrowia

Opaski LaserBand do testów

zebraZapraszmy do testowania opasek dla pacjentów LaserBand firmy Zebra. Posiadamy ograniczoną liczbę bezpłatych pakietów testowych opasek, we wszystkich rozmiarach (dorośli, dzieci, noworodki), przeznaczonych do wykorzystania w standardowych drukarkach laserowych, atramentowych...

Zainteresowanych, prosimy o przesłanie wiadomości email z danymi do wysylki na Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

 

Konferencja 12 marca 2009 r. Wrocław

Konferencja Informatyzacja placówek służby zdrowia z pomocą dotacji z Unii Europejskiej

"Informatyzacja placówek służby zdrowia z pomocą dotacji z Unii Europejskiej" 12 marca 2009, Wrocław

W dniu 12 marca 2009 roku we Wrocławiu odbyła się konferencja pt. "Informatyzacja placówek służby zdrowia z pomocą dotacji z Unii Europejskiej". Spotkanie zostało zorganizowane we współpracy z naszymi partnerami- firmą European Innovation Consulting Sp. z o.o. oraz Koncept-L S.A.

Więcej: Konferencja 12 marca 2009 r. Wrocław

 

Strona 5 z 8