Informacje

Tablety Arbor

zebraUprzejmie informujemy, iż ze względu na oferowane możliwości produktów, wprowadziliśmy do oferty pełną gamę tabletów firmy Arbor. Rozwiązania tej firmy polecamy z uwagi na: na pełną gamę modeli, bardzo dobry stosunek jakości do ceny oraz dostęp do urządzeń pracujących, zarówno pod kontrolą systemów operacyjnych Windows jak i Android.

Więcej informacji o tabletach Arbor - kliknij tutaj.

 

 


Konferencja 12 marca 2009 r. Wrocław

Konferencja Informatyzacja placówek służby zdrowia z pomocą dotacji z Unii Europejskiej

"Informatyzacja placówek służby zdrowia z pomocą dotacji z Unii Europejskiej" 12 marca 2009, Wrocław

W dniu 12 marca 2009 roku we Wrocławiu odbyła się konferencja pt. "Informatyzacja placówek służby zdrowia z pomocą dotacji z Unii Europejskiej". Spotkanie zostało zorganizowane we współpracy z naszymi partnerami- firmą European Innovation Consulting Sp. z o.o. oraz Koncept-L S.A.

Więcej: Konferencja 12 marca 2009 r. Wrocław

Szybciej, lepiej... - 802.11ac

zebraUprzejmie informujemy, iż dostępne są już urzadzenia firmy Motorola do budowy profesjonalnych, superwydajnych sieci WLAN w oparciu o standard 802.11ac

Jednocześnie niezmiernie miło nam dodać, że urządzenia te również są objęte promocją dla sektora służby zdrowia, która obowiązuje do końca 2014 r.

Więcej informacji o urządzeniach do sieci WLAN - kliknij tutaj


 


ExpoMed 2008, 6-7.11.2008 Katowice Spodek

Śląskie Targi Medyczne ExpoMed 2008Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Śląskich Targów Medycznych ExpoMed 2008. W szczególności pragniemy zaprosić Państwa na nasze stoisko wystawowe, na którym będziemy prezentować innowacyjne systemy informatyczne wspierające pracę placówek medycznych.

Więcej: ExpoMed 2008, 6-7.11.2008 Katowice Spodek

 

Strona 6 z 8