Informacje

Tablety Arbor

zebraUprzejmie informujemy, iż ze względu na oferowane możliwości produktów, wprowadziliśmy do oferty pełną gamę tabletów firmy Arbor. Rozwiązania tej firmy polecamy z uwagi na: na pełną gamę modeli, bardzo dobry stosunek jakości do ceny oraz dostęp do urządzeń pracujących, zarówno pod kontrolą systemów operacyjnych Windows jak i Android.

Więcej informacji o tabletach Arbor - kliknij tutaj.

 

 


ExpoMed 2008, 6-7.11.2008 Katowice Spodek

Śląskie Targi Medyczne ExpoMed 2008Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Śląskich Targów Medycznych ExpoMed 2008. W szczególności pragniemy zaprosić Państwa na nasze stoisko wystawowe, na którym będziemy prezentować innowacyjne systemy informatyczne wspierające pracę placówek medycznych.

Więcej: ExpoMed 2008, 6-7.11.2008 Katowice Spodek

Szybciej, lepiej... - 802.11ac

zebraUprzejmie informujemy, iż dostępne są już urzadzenia firmy Motorola do budowy profesjonalnych, superwydajnych sieci WLAN w oparciu o standard 802.11ac

Jednocześnie niezmiernie miło nam dodać, że urządzenia te również są objęte promocją dla sektora służby zdrowia, która obowiązuje do końca 2014 r.

Więcej informacji o urządzeniach do sieci WLAN - kliknij tutaj


 


Czytnik DS4208 - PROMOCJA

DS4208Szanowni Państwo, jest nam niezmiernie miło poinformować o specjalnych cenach dla sektora farmacji oraz służby zdrowia, na czytnik Motorola DS4208.

Wyjątkowe cechy tego urządzenia sprawiają, że czytnik ten jest bardzo wygodnym rozwiązaniem w farmacji, skracając do miniumum proces wprowadzania danych zawartych w postaci kodów kreskowych zarówno z recept jak i z opakowań leków.

Czytnik ten potrafi automatycznie odczytać kilka kodów z recepty (prezentacja poniżej) !

 

 

Więcej informacji o czytniku Motorola DS4208 - kliknij tutaj

 

Strona 6 z 8