Informacje

Czytnik DS4208 - PROMOCJA

DS4208Szanowni Państwo, jest nam niezmiernie miło poinformować o specjalnych cenach dla sektora farmacji oraz służby zdrowia, na czytnik Motorola DS4208.

Wyjątkowe cechy tego urządzenia sprawiają, że czytnik ten jest bardzo wygodnym rozwiązaniem w farmacji, skracając do miniumum proces wprowadzania danych zawartych w postaci kodów kreskowych zarówno z recept jak i z opakowań leków.

Czytnik ten potrafi automatycznie odczytać kilka kodów z recepty (prezentacja poniżej) !

 

 

Więcej informacji o czytniku Motorola DS4208 - kliknij tutaj

mControlling - Wybór najkorzystniejszej oferty

ue

W związku z realizacją projektu System mControlling mobilne zarządzanie finansami szpitala informujemy o wyborze najkorzystniejszej oferty.

Więcej: mControlling - Wybór najkorzystniejszej oferty

Informatyzacja Jaworskiego Centrum Medycznego

Mamy przyjemność poinformować, że firma EuroSoft wygrała przetarg na informatyzację Jaworskiego Centrum Medycznego z siedzibą w Jaworze (woj. dolnośląskie). Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Jaworskie Centrum Medyczne rozpoczął działalność w 2006 roku w wyniku przekształcenia . Wcześniej placówka ta była Szpitalem Powiatowym. EuroSoft będzie dostawcą oprogramowania w tej placówce. Projekt ten jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej.

Więcej o Jaworskim Centrum Medycznym znajduje się tutaj.

Zapraszamy na targi medyczne SALMED 2010

logoSalmed

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji największych targów medycznych i farmaceutycznych w Polsce - SALMED 2010.

Więcej: Zapraszamy na targi medyczne SALMED 2010

 

Strona 7 z 8