Zebra ZQ110

ZQ110

 


Producent Cena netto
Zebra
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 

 

ZQ110, najmniejsza i najbardziej przystępna cenowo przenośna drukarka paragonów firmy Zebra, jest wystarczająco niewielka i lekka, aby włożyć ją do kieszeni lub nosić wygodnie przy pasku przez całą zmianę.

 

Umożliwia szybkie drukowanie paragonów, kwitów, biletów i dowodów dostawy, oszczędzając czas i pieniądze. ZQ110 zapewnia płynną integrację z istniejącymi systemami mobilnymi. Drukarka posiada certyfikat „Made for iPod®/iPhone®/iPad®” (MFi) oraz interfejs Bluetooth® lub bezprzewodowy (WLAN 802.11b/g/n), umożliwiając współpracę z wieloma urządzeniami przenośnymi z systemem Apple®, Android™ i Windows®.

Model ZQ110 to doskonała drukarka mobilna - nieskomplikowany interfejs użytkownika umożliwia natychmiastowe sprawdzenie stanu urządzenia. Ponadto, dzięki takim cechom jak czas pracy baterii(wystarczający na całą zmianę) oraz różne opcje ładowania, użytkownicy mogą dłużej korzystać z drukarki i pracować wydajniej... bez niepotrzebnych przerw w dostępie do urządzenia.


Najważniejsze cechy:

 


 

Dane techniczne

 

Drukarka RW220
Metoda druku termiczna
Rozdzielcziść
203 dpi
Szerokość druku 48 mm
Maks. długość druku [mm] druk ciągły
Szerokość etykiety [mm] 58
Maks. średnica zewn. rolki etykiet 57 mm
Procesor 32 bit
Ilość pamięci FLASH 4 MB
Dostępne interfejsy USB,Bluetooth, WiFi (WLAN)
Kody kreskowe 1D, 2D, PDF
Wymiary 37,7 x 80,1 x 118,8
Pojemność akumulatora 1200 mAh

 


 

 

 

 

Pliki do pobrania:

 

 


Drukuj