Kim jesteśmy

Sylwetka firmy

Firma EuroSoft Sp. z o.o. rozpoczęła działalność w 1999 roku. Od początku istnienia zajmowała się dostarczaniem rozwiązań informatycznych, wspierających procesy biznesowe w różnych sektorach gospodarki. Oferujemy zaawansowane aplikacje, usługi serwisowe oraz sprzęt komputerowy. Stanowimy zespół wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy dzięki swojemu doświadczeniu potrafią sprostać najtrudniejszym wymogom klientów. Budując nasze systemy uwzględniamy wszystkie uwagi i sugestie użytkowników- dlatego też są one w pełni kompletne, nowoczesne i intuicyjne w obsłudze.

Partnerzy

IMS - Information Medical Statistics Poland Ltd. Sp. z o.o- jedna z największych firm konsultingowych ukierunkowana na badania przemysłu i rynku farmaceutycznego,

CompuGroup Medical Polska - producent oprgramownia dla sektora medycznego,

 

Nasze produkty

Jesteśmy producentem wielu systemów i rozwiązań informatycznych, jednak głównymi sektorami, w których się specjalizujemy są rynek medyczny, farmaceutyczny oraz rynek małych i średnich przedsiębiorstw. Dla każdego z tych sektorów posiadamy odpowiednie rozwiązania informatyczne.

Rynek farmaceutyczny

Rynek Medyczny

Rynek małych i średnich przedsiębiorstw

Drukuj