Kolektor Argox PT-20

ArgoxPT20

 


Producent Cena netto
ARGOX
zapytaj o koszt wypożyczenia

 

 

 

Przenośny terminal PT-20 firmy Argox to niewielkich rozmiarów, wielofunkcyjne urządzenie służące do zbierania, przechowywania i przesyłania danych.


Lekka konstrukcja, czytelny wyświetlacz TFT QVGA, podświetlana klawiatura oraz uchwyt pistoletowy zapewniają ergonomię pracy użytkownika. Praktycznym rozwiązaniem, zastosowanym w PT-20 jest potwierdzenie prawidłowego odczytu kodu kreskowego poprzez wibracje, co gwarantuje pomyślność operacji w ciemnych i hałaśliwych pomieszczeniach. Pojemna pamięć RAM (4MB), Flash (8MB) oraz możliwość szybkiej wymiany baterii eliminują częste przestoje w pracy. Technologia bezprzewodowa Bluetooth zapewnia komunikację terminala z urządzeniami peryferyjnymi, w odległości do 30 metrów. Unikalna konstrukcja stacji dokującej oraz adaptera komunikacyjnego gwarantuje nieprzerwane połączenie z komputerem.

Zainstalowana w urządzeniu polskojęzyczna aplikacja emuluje działanie kolektorów serii CPT: zapisywanie kodów, ilości, praca z bazą towarową. PT-20 uruchomimy w każdym popularnym programie magazynowo-sprzedażowym. Dodatkowo wszystkie systemy (np. WF-Mag dla Windows (od 7.50.2), Small Buisnnes (od 5.0.3xxx.3075), KC-Firma (od 2.97.206), Subiekt GT, PC-Market, Raks SQL, Merkury Quattro, Hermes NG), które wymieniają dane przez pliki i korzystają z zewnętrznych aplikacji do transmisji, można w bardzo prosty sposób przygotować do współpracy z terminalem. PT-20 współpracuje również z Subiketem GT, bez dodatkowo płatnego modułu Sfera (wymaganego przez konkurencyjne rozwiązania).

Norma IP54 zapewnia bezawaryjną pracę urządzenia, narażonego na działanie: kurzu, pyłu, wody oraz upadki z wysokości 1,2 m. PT-20 to idealne rozwiązanie dedykowane dla: handlu, biura, magazynu, spedycji, produkcji i przemysłu.

Urządzenie dostarczane jest w zestawie gotowym do pracy, tj.: akumulator, łądowarka, kabel transymisyjny USB lub RS-232, dokumentacja, aplikacje do odbierania/wysyłaniadanych.


 

Dane techniczne

 

Kolektor danych Argox PT-20
Procesor ARM9 Core 266 MHz
Pamięć
8 MB Flash; 4 MB pamięci RAM (opcja: 8MB/16MB)
Wyświetlacz
2,4'' LCD TFT 240x320 QVGA, 65 tys. kolorów
Klawiatura
gumowa, numeryczna, 29 klawiszy
Skaner kodów kreskowych
diodowy (Long Range CCD) 2048 pixeli
Rozdzielczość 0.127mm (5 mil)
Zakres odczytu
600mm (dla code 39,20 mil)
Prędkość odczytu
400 skanów/sek.
Odczytywane kody kreskowe wszystkie standartowe kody jednowymiarowe, włączając GS1
Interfejs RS-232, USB
Zasilanie główne

główne: akumulatorki Ni-MH
podtrzymujące: 3 V, akumulatorek litowy

System operacyjny Producenta
Oprogramowanie SDK, Architect, Argox Deamon
Waga 235 g (z baterią)

 


 

 

 

Pliki do pobrania:

 

 

Drukuj