Drukarka Zebra ZD510

ZD510


Uwaga ! Rozporządzenie MZ z dnia 20.09.2012 r.
Producent Cena netto
ZEBRA
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 

 

Kompletne, zintegrowane rozwiązanie firmy Zebra do drukowania opasek na rękę.

Drukarka ZD510 jest następcą sprawdzonej i cenionej w branży medycznej drukarki HC100. ZD510 jest kompleksowym, zintegrowanym i kompaktowym rozwiązaniem od firmy Zebra Technologies, przeznaczonym do drukowania opasek identyfikacyjnych na rękę dla pacjentów i uczestników wydarzeń masowych.

Urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o użytkowniku, dlatego jego konstrukcja zapewnia proste w użyciu funkcje, wymagające niewielkiego nadzoru ze strony użytkownika. Obsługa drukarki ZD510 oraz wymiana wkładów wymaga od użytkownika minimalnej nauki – wszystkie czynności związane z jej eksploatacją są niezwykle proste i pochłaniają niewiele czasu; przygotowanie drukarki do pracy polega na załadowaniu specjalnej kasety z opaskami Z-Band® Direct przez otwór na górze urządzenia.

Opaski na rękę Z-Band® Direct to plastikowe identyfikatory pacjenta pokryte oczekującą na patent powłoką antybakteryjną. Inteligentna technologia drukarki wykrywa rodzaj opaski i automatycznie kalibruje ustawienia dla optymalnej jakości druku. Same opaski występują w wielu wariantach kolorystycznych, z kilkoma rodzajami kleju i w trzech rozmiarach: dla dorosłych, dla dzieci i dla noworodków. Dlatego niezależnie od tego, czy potrzebujecie identyfikacji osób w branży medycznej, na imprezach masowych, na wycieczkach z przewodnikiem, w parkach rozrywki czy na pływalniach, znalezienie opasek odpowiednich do Państwa potrzeb nie stanowi żadnego problemu. Opaski na nadgarstek dla uczestników wydarzeń stały się pożądanym gadżetem, dzięki któremu można się pochwalić w jak wielu imprezach wzięło się udział. Dla organizatorów imprez i wycieczek opaski na rękę odgrywają natomiast istotną rolę jako narzędzie usprawniające prowadzenie działalności i zwiększające bezpieczeństwo ich klientów.

ZD510 jest kompatybilna z tymi samymi materiałami eksploatacyjnymi, co jej poprzedniczka - HC100. Ponadto dysponuje dużo większą pamięcią roboczą, co w praktyce przekłada się na większą płynność produkcji. Kolejnym usprawnieniem są nowocześniejsze opcje łączności, w tym łączności bezprzewodowej oraz wsparcie Link-OS i Print DNA, co skraca czas wdrożenia i ułatwia zarządzanie sprzętem. Standardowe wyposażenie urządzenia obejmuje port Ethernet, USB, USB host. Dodatkowo, na życzenie dostępny jest moduł komunikacji radiowej zapewniający łączność Wi-Fi w standardzie 802.11ac i Bluetooth 4.1 LE.

Drukarkę zatwierdzono do użytku z wiodącymi systemami przyjęć, wypisów i przeniesień (ADT), w tym z systemami Cerner, Epic, McKesson i CareFusion.

 

 


 

Najważniejsze cechy:

 


 

Dane techniczne

 

Drukarka etykiet ZEBRA ZD510
Druk: termiczny
Rozdzielczość: 300dpi
Pamięć: 258MB SDRAM, 512MB Flash
Prędkość druku: 51 mm/sek.
Max. długość druku: 558 mm
Szerokość druku: 19,05 mm; 25,4 mm; 30,16 mm
Język oprogramowania: EPL2, ZPL2, XML
Interfejs: USB, USB Host, Bluetooth LE
Wymiary: 127 x 178 x 242 mm
Waga: 1,4 kg
Temperatura pracy: od 4,4°C do 40°C
Zasilanie: zasilacz 100-240 V (AC), 50-60 Hz
Kody kreskowe: 1D, 2D, PDF

 


 

 

 

Pliki do pobrania:

 

Drukuj