Czytnik PowerScan PM8300

PowerScanPM8300


Rodzaj: Bezprzewodowy, laserowy
Producent Cena netto
Datalogic Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 

 

 

PowerScan PM8300 firmy Datalogic jest kontynuacją popularnej serii PowerScan. To ręczny, bezprzewodowy czytnik kodów kreskowych, wykazujący wysoką wydajność w zastosowaniach przemysłowych.

 

Ergonomiczny kształt, lekka i zbalansowana obudowa to maksymalny komfort pracy użytkownika. Dzięki ulepszonej technologii „Puzzle Solver”, skaner szybko i dokładnie odczytuje kody kreskowe z etykiet dobrej jak i słabej jakości wydruku. System bezprzewodowej łączności Datalogic Star Cordless System ( technologia Narrow band) jest najważniejszym elementem w podnoszeniu wydajności i uniwersalności roboczego miejsca użytkownika. Star Cordless System pozwala tworzyć optymalne bezprzewodowe rozwiązania zarówno dla pojedynczych użytkowników, jak i dla wielkich przedsiębiorstw, zatrudniających dużą ilość pracowników. Dodatkowy wyświetlacz z trzema funkcjonalnymi przyciskami informuje o czasie i poziomie naładowania baterii. PowerScan PM8300 został opracowany i przetestowany podczas pracy w trudnych warunkach środowiska. Solidna obudowa i najnowsze technologie sprawiają, że czytnik jest odporny na wielokrotne upadki z wysokości 2 metrów, wilgoć oraz zapylenia. Jest multiinterfejsowy, co oznacza, że aby zmienić interfejs należy wymienić sam kabel.

 

 


 

Najważniejsze cechy:


 

Dane techniczne

Czytnik radiowy PowerScan PM8300
Gwarancja producenta [mc] 36
Maks. odległość odczytu (UPC 100%)
50 cm
Norma odporności (IP) IP 65
Rozdzielczość skanera [mm] 0.0762
Technologia odczytu laser jednoliniowy
Bezpieczny upadek na twardą pow. [m] 2.0 m
Pojemność akumulatora [mAh] 2150
Sygnalizacja odczytu dźwiękowa oraz świetlna
Kody kreskowe GS1 Databar, 1D
Zasięg bezprzewodowy [m] 50
Wymagany kontrast kodu [%] 15
Wymiary [mm] 207 x 114 x 69
Temperatura pracy od -20°C do 50°C

 


 

 

 

Pliki do pobrania:

 


 

Dostępne akcesoria:

 

Drukuj