Czytnik Symbol DS3508 DPM

LS3578FZ


Rodzaj: Przewodowy, Area imager
Producent Cena netto
Motorola
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 

 

 

Seria DS3508 wzmocnionych, przewodowych skanerów cyfrowych firmy Zebra zapewnia możliwość wszechstronnego przechwytywania danych z dużą skutecznością w trudnych warunkach przemysłowych w celu uzyskania wyższej wydajności.


Ta zaprojektowana z zastosowaniem przełomowej technologii obrazowania cyfrowego rodzina skanerów zapewnia wyjątkowo szybkie i dokładne przechwytywanie danych z jednowymiarowych (1D) i dwuwymiarowych (2D) kodów paskowych, obrazów oraz kodów Direct Part Marks (DPM). Seria skanerów DS3508 obejmuje trzy modele i sprawdza się w wielu zastosowaniach z dziedziny przechwytywania danych w różnego rodzaju branżach.

Czujniki obrazu CMOS pozwalają na dokładne przechwytywanie i przetwarzanie kodów paskowych z większą szybkością, niż dzieje się to w przypadku typowych skanerów cyfrowych. Seria DS3508 wyposażona jest w wydajny mikroprocesor 624 MHz, umożliwiający odczytywanie kodów paskowych 1D i 2D w ciągu milisekund, niezależnie od rozmiaru i gęstości. Nowatorskie, impulsowe oświetlenie i duża szybkość migawki czujnika umożliwiają przechwytywanie z szybkością 60 klatek na sekundę i zapewniają doskonałą tolerancję ruchu. Ponadto funkcja skanowania wielokierunkowego umożliwia operatorom szybkie odczytywanie kodów paskowych pod każdym kątem, eliminując konieczność ustawiania położenia kodów względem linii lasera. Seria DS3508 oferuje również najszerszy zakres pracy dowolnego skanera w swojej klasie.


 

 

Najważniejsze cechy:


Dane techniczne

Czytnik kodów kreskowych Symbol DS3508 DPM
Kody kreskowe: 1D, GS1 Databar, 2D, PDF, Postal (pocztowe)
Gwarancja producenta [mc]: 36
Dostępne interfejsy: USB, RS-232
Norma odporności (IP): IP65
Technologia odczytu: imager 2D (area imager, wizyjny)
Temperatura pracy: od -20°C do 50°C
Bezpieczny upadek na twardą pow. [m]: 2.0
Sygnalizacja: dźwiękowa oraz świetlna, wibracja
Wymiary [mm]: 186.5 x 122.5 x 74.3

 


 

 

Pliki do pobrania:

 

 


 

 

Dostępne akcesoria:

 

Drukuj