Czytnik Zebra LI3608-SR

LI3608


Rodzaj: Przewodowy, Area imager
Producent Cena netto
Zebra
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 

 

 

Ultra-wytrzymałe skanery Zebra LI3600 to niepowtarzalna wydajność w najtrudniejszych warunkach.
Wybierz wersję z kablem zasilania (LI3608) lub, jeśli swoboda i mobilność jest twoim priorytetem, wersję bezprzewodową (LI3678). Błyskawiczne przechwytywanie znaków 1D z odległości do 1.5 metra nie sprawia najmniejszych problemów nowemu LI3608. Ekspresowe odczytywanie kodów słabej jakości lub dotkliwie uszkodzonych tworzą zestaw funkcji, który sprawia, że skanowanie kodów jest szybkie i przyjemne. Dzięki tym precyzyjnym urządzeniom twoi pracownicy zyskają wyjątkowe narzędzie, a wydajność ich pracy znacząco wzrośnie.

LI3608 jest praktycznie niezniszczalny. Odporna na kurz i wodę obudowa, zgodna z norma IP67, zapewnia wytrzymałość na wielokrotne upadki z wysokości do 2.4 m. Co więcej urządzenie jest w stanie przetrwać 30 minut kompletnie zanurzony w wodzie. LI3608 to maximum bezpieczeństwa, ale również swoboda której potrzebujesz. Bluetooth w wersji 4.0 oznacza najwyższą prędkość transferu danych przy maksymalnej efektywności energetycznej. Zaawansowana technologicznie  interfejs WiFi gwarantuje doskonałą stabilność połączenia, a bateria PowerPrecision+ zapewni o 50% większą pojemność niż modele konkurencyjne.

Reasumując LI3608 świetnie sprawdzi się tam gdzie inne skanery nie wytrzymają presji uciążliwego środowiska. Zakurzony i wilgotny magazyn, chłodnia czy praca w deszczu to środowisko i zadania, do których LI3608 został stworzony.


 

 

Najważniejsze cechy:


Dane techniczne

Czytnik kodów kreskowych Symbol LI3608
Kody kreskowe: 1D, GS1 Databar, PDF, Postal (pocztowe)
Gwarancja producenta [mc]: 36
Dostępne interfejsy: USB
Norma odporności (IP): IP67
Technologia odczytu: imager 1D (area imager, diodowy)
Temperatura pracy: od -30°C do 50°C
Bezpieczny upadek na twardą pow. [m]: 3.0
Sygnalizacja: dźwiękowa oraz świetlna, wibracja
Wymiary [mm]: 185 x 76 x 132mm

 


 

 

Pliki do pobrania:

 

 


Drukuj