Terminal PMK-Cobra 15

pos150sv


Producent Cena netto
Koncept-L
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 

 

PMK-Cobra15 to wysokiej klasy terminal POS dedykowany do pracy w wymagającym środowisku handlowym, punktach gastronomicznych, hotelarstwie...

PMK-Cobra15 charakteryzuje się nie tylko nowoczesnym designem, ale również ergonomiczną i modułową konstrukcją, która jest niebywale prosta w utrzymaniu i konserwacji. Przy tym jest bardzo trwałym urządzeniem, dzięki aluminiowej obudowie oraz szczelnym (pyło i wodoszczelnym) połączeniom między obudową a wyświetlaczem.

Model ten jest chłodzony pasywnie, wyposażony w wydajny procesor Intel N2800 1,86 GHz oraz 2 GB pamięci RAM, co gwarantuje wydajną i szybką pracę, nawet przy wgraniu dużej bazy produktowej. 15 calowy wyświetlacz TFT LCD z panelem dotykowym, o kącie odchylenia do 90 stopni zapewnia maksymalną elastyczność i wygodę użytkowania.

PMK-Cobra15 posiada w standardzie dodatkowy port VGA umożliwiający montaż dodatkowego wyświetlacza LCD oraz system montażowy VESA dający możliwość zamontowania urządzenia np. na ścianie.

Charakteryzująca się wysoką niezawodnością seria PMK została zaprojektowana z myślą o najbardziej wymagającym środowisku handlu detalicznego i gastronomii, i jest wykonana zgodnie z dyrektywą ROHS.

 


 

 

Najważniejsze cechy:

 


 

Dane techniczne

 

Terminal PMK Cobra15
Procesor: Intel N2800 1,86 GHz
Pamięć: 2GB 204-PIN DDR3 SO-DIMM Memory
System chłodzenia: pasywny
Pamięć masowa: 2.5" 320GB HDD
Rozmiar: 15" LCD TFT
Panel dotykowy: tak
Odporność na czynniki zew.: pyło i bryzoszczelna obudowa
Dostępne interfejsy
5 x USB, 4 x RS-232, PS2, Ethernet (LAN)
Ethernet: 1 x RJ-45 Ethernet
Wymiary 398 x 388 x 232

 

Drukuj