Kolektor Argox PA-21

ArgoxPA20

 


Producent Cena netto
ARGOX
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 

Przenośny terminal danych, PA-20 firmy Argox został zaprojektowany do pracy w różnych gałęziach przemysłu.

 

 

 

Przenośny terminal danych PA-21 firmy Argox to niewielkich rozmiarów, wielofunkcyjne urządzenie służące do zbierania, przechowywania i przesyłania danych np. w czasie inwentaryzacji. Lekka konstrukcja, czytelny wyświetlacz TFT QVGA, podświetlana klawiatura oraz uchwyt pistoletowy zapewniają ergonomię pracy użytkownika.

Praktycznym rozwiązaniem, zastosowanym w Inwenteryzatorzze PA-20, jest potwierdzenie prawidłowego odczytu kodu kreskowego poprzez wibracje, co gwarantuje pomyślność operacji w ciemnych i hałaśliwych pomieszczeniach. Pojemna pamięć RAM (16MB), Flash (20MB) oraz możliwość szybkiej wymiany baterii eliminują częste przestoje w pracy. Technologia bezprzewodowa Bluetooth zapewnia komunikację terminala z urządzeniami peryferyjnymi, w odległości do 30 metrów. Unikalna konstrukcja stacji dokującej oraz adaptera komunikacyjnego gwarantuje nieprzerwane połączenie z komputerem. Norma IP54 zapewnia bezawaryjną pracę urządzenia, narażonego na działanie: kurzu, pyłu, wody oraz upadki z wysokości 1,2 m. Zainstalowana w urządzeniu polskojęzyczna aplikacja emuluje działanie kolektorów serii CPT: zapisywanie kodów, ilości, praca z bazą towarową.

Inwentaryzator PA-21 uruchomimy w każdym popularnym programie magazynowo-sprzedażowym:

* WF-Mag dla Windows (od 7.50.2),

* Small Buisnnes (od 5.0.3xxx.3075),

* KC-Firma (od 2.97.206),

* Subiekt GT - z programem HH Serwer, bez dodatkowo płatnego modułu Sfera

* LoMag firmy Longint,

* ODL,

* PC-Market,

* Raks SQL,

* Merkury Quattro,

* Hermes NG

Dodatkowo wszystkie systemy które wymieniają dane przez pliki i korzystają z zewnętrznych aplikacji do transmisji, można w bardzo prosty sposób przygotować do współpracy z oprogramowaniem inwenteryzatora.

Inwenteryzator PA-20 to idealne rozwiązanie dedykowane dla: handlu, biura, magazynu, spedycji, produkcji i przemysłu. Urządzenie dostarczane jest w zestawie gotowym do pracy, tj.: akumulator, ładowarką, kabel transmisyjny USB lub RS-232, dokumentacja, aplikacje do odbierania/wysyłania danych.

 


 

 

Najważniejsze cechy:

 

 


 

 

Dane techniczne

 

Kolektor danych Argox PA-20
Procesor ARM9 Core 533MHz
Pamięć
20 MB Flash; 16 MB RAM
Wyświetlacz
2,4'' dotykowy
Klawiatura
gumowa, numeryczna, 29 klawiszy
Skaner kodów kreskowych
laser jednoliniowy
Obsługiwane kody kreskowe 1D, GS1 Databar
Interfejs USB
Zasilanie główne akumulator Li-Polymer (3,7V 1950mAh)
System operacyjny Producenta
Wymiary 169 x 70,1 x 34 mm

 


 

 

 

Pliki do pobrania:

 

 


 

 

Dostępne akcesoria:

 

Drukuj