Kolektor CipherLab RK25

RK25


Producent Cena netto
CipherLab
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 

CipherLab RK25 to kolektor danych nowej generacji.

 W zależności od wariantu wyposażony jest w czytnik typu linear imager umożliwiający odczyt kodów 1D lub imager 2D umożliwiający odczyt kodów 2D. Imager występuje też w wersji mid-range, która umożliwia skanowanie z większej odległości. Dodatkowo urządzenie może zostać wyposażone w przystawkę z czytnikiem RFID 13,56 MHz. Poza tym ten wytrzymały komputer jest także pełnoprawnym smartphonem. Ma slot kart SIM, wspiera łączność LTE i LAN i może zostać wyposażony w aparat cyfrowy 8 Mpix z autofocusem i lampą błyskową LED. Dzięki swojej wielofunkcyjności, wysokiej mocy przerobowej, długiej żywotności i szerokim zakresie łączności bezprzewodowej, przejrzystej komunikacji z systemem, którą daje kolorowy, pojemnościowy wyświetlacz dotykowy WVGA o przekątnej 4 cale, co w klasie industrialnej jest ekskluzywnym wymiarem, urządzenie zapewnia wszystkie funkcje pełnoprawnego komputera mobilnego, dodatkowo rozszerzając łatwość obsługi smartphona o tradycyjną klawiaturę mechaniczną. A ta w RK25 występuje w dwóch wariantach. Dzięki temu łatwiej dostosować urządzenie do własnych potrzeb. Istnieje wiele branż, w których dominuje użycie terminali z klawiaturą fizyczną, ze względu na wysoką prędkość i precyzję wprowadzania danych. Każdy z klawiszy może być osobno zaprogramowany, by odpowiadać za konkretną funkcję, na przykład aktywację czujników, uruchomienie modułu skanującego, bądź zapis danych GPS. Komputer spełnia wysoki standard wytrzymałości. Ma certyfikat IP65 świadczący o bardzo dużej szczelności, a także został przetestowany pod kątem wytrzymałości na wielokrotne upadki z wysokości 1,5 m na beton. Nie ma więc obawy, że zostanie uszkodzony w wyniku upadku w śnieg, pył, błoto lub w wyniku silnego uderzenia.

Urządzenie z powodzeniem sprawdzi się więc zarówno w branżach mobilnych, jak na przykład usługi kurierskie, jak i na linii produkcyjnej a przy zastosowaniu uchwytu pistoletowego, ułatwi przeprowadzenie remanentu w handlu lub codzienną pracę w branży magazynowej, w terminalu cargo, lub w porcie. Terminal danych CipherLab RK25 stanowi idealne połączenie współczesnych, zaawansowanych funkcji i klasycznej prostoty użytkowania, co maksymalizuje przepływ danych w Państwa przedsiębiorstwie.


 

 


 

Najważniejsze cechy:

 Dane techniczne

 

Kolektor danych CipherLab RK25
System operacyjny Android 7.0
Temperatura pracy od -20°C do 50°C
Wymiary [mm] 168 x 73.8 x 26
Technologia odczytu imager 2D (area imager, wizyjny
Obsługiwane kody kreskowe 1D, 2D
Ilość pamięci FLASH 16 GB
Ilość pamięci RAM 2 GB
Norma odporności IP65
Przekątna matrycy [cale] 4.0''
Kabel komunikacyjny USB
Panel dotykowy

tak

Procesor Qualcomm Quad-core 1.4 GHz
Typ matrycy 4.0" WVGA 400 (W) x 800 (H), Corning Gorilla III glass, TN LCD
Rozdzielczość matrycy [px]
480 x 800 WVGA
Pojemność akumulatora 4000 mAh
Sygnalizacja dźwiękowa, świetlna, wibracja
Moduł GPS tak
Dostępne interfejsy Bluetooth, WiFi (WLAN), GPS, SIM/GSM, 4G LTE, GMS
Gwarancja producenta [mc] 12

 


 

 

 

 

Pliki do pobrania:

 

 

Drukuj