Terminal TC56

TC56

 

Producent Cena netto
Zebra
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 

 

W dzisiejszych czasach pracownicy chcą korzystać w pracy z terminala danych, który będzie równie nowoczesny i prosty w obsłudze, jak używany przez nich codziennie smartfon.

 


Twoim klientom korporacyjnym potrzebny jest komputer dotykowy, który przetrwa wiele lat codziennej intensywnej pracy w firmie oraz będzie wyposażony we wszystkie funkcje niezbędne im do tego, by umożliwić pracownikom osiąganie najwyższej wydajności i dbać o bezpieczeństwo danych firmy.

Komputery dotykowe TC56 marki Zebra spełniają wszystkie te oczekiwania. Twoi klienci nie będą już rezygnować z atrakcyjnego wzornictwa na rzecz funkcjonalności klasy korporacyjnej – ani z wygody użytkowania na rzecz atrakcyjnego wzornictwa. Otrzymają gotowe do intensywnej pracy w firmie urządzenie przemysłowe, które wygląda zupełnie jak popularny urządzenie konsumenckie, co pozwoli im spełnić oczekiwania swoich pracowników. Duża moc obliczeniowa, bezpieczeństwo i łatwość zarządzania spełnią zaś potrzeby ich przedsiębiorstwa. TC56 to następny etap ewolucji przemysłowych komputerów mobilnych.


 

Najważniejsze cechy:

 Dane techniczne

 

Terminal TC56
Procesor Snapdragon 650 ARM Cortex A72, 64-bitowy, sześciordzeniowy, 1,8 GHz
Ilość pamięci RAM 2 GB
Ilość pamięci FLASH GB
System operacyjny Android 6.0
Pojemność akumulatora [mAh] 4300
Panel dotykowy tak
Gwarancja producenta [mc] 12
Typ matrycy LCD
Przekątna matrycy [cale] 5"
Aparat 13 Mpix
Dostępne interfejsy

GPS, Bluetooth, WiFi (WLAN)

Moduł GPS tak
Temperatura pracy od -10°C do 50°C
Bezpieczny upadek na twardą pow. [m] 1.2
Technologia odczytu imager 2D (area imager, wizyjny)
Kody kreskowe 1D, 2D

 


 

Pliki do pobrania:

 

 

Drukuj