Terminal TC8000

tc8000

 

Producent Cena netto
Zebra
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 

 

Zebra Technologies projektując TC8000 podważyła zasadność dotychczasowego układu soczewki skanującej względem ekranu terminala. W efekcie otrzymano kompletnie nowy interfejs użytkownika, który, jak wskazuje producent oraz badania niezależnej firmy, znacząco poprawia ergonomie pracy.

Dodatkowo system wyposażono w całą gamę funkcji i komponentów, mających na celu maksymalne uproszczenie obsługi urządzenia. Innowacyjna konstrukcja w połączeniu z nowoczesnym modułem skanującym (SE4750SR, SE4750MR lub SE965) umożliwia  błyskawiczne skanowanie i weryfikację kodów (1D i 2D). Potężna bateria PowerPrecission+ (6700 mAh) gwarantuje długotrwałą pracę bez ładowania, a dotykowy wyświetlacz poprawia ergonomię jednocześnie redukując błędy. Dla zapewnienia maksymalnej wydajności urządzenie wyposażono w system Android KitKat 4.4.3, który ma do dyspozycji dwurdzeniowym procesor Qualcomm 8060 o taktowaniu 1.7 GHz oraz 1 GB pamięci RAM. Dużą nowością jest również zastosowanie dodatkowej kamery przechwytującej kolorowe obrazy w rozdzielczości do 8MP. Funkcja przechwytywania zdjęć pozwala na dokumentowanie zdarzeń lub, w połączeniu z odpowiednim oprogramowaniem, weryfikowanie odpowiedniego rozlokowanie produktów. Uwagę zwraca również oprogramowanie 'All-touch Terminal Emulation', które automatycznie przekształca monochromatyczne aplikacje terminalowe nadając im dostosowany do urządzenia, przyjazny, dotykowy interfejs. Reasumując Zebra TC8000 to szeroko zakrojone zmiany prowadzące do zwiększenia wydajności użytkowników. Tym samym urządzenie świetnie sprawdzi się w miejscach, w których czas i wydajność pracowników jest na wagę złota.

 


 

Najważniejsze cechy:Dane techniczne

 

Terminal TC8000
Procesor Procesor dwurdzeniowy 1,7 GHz
Ilość pamięci RAM 1 GB
Ilość pamięci FLASH 4 GB
System operacyjny Android 4.4.3
Pojemność akumulatora [mAh] 6700
Panel dotykowy tak
Gwarancja producenta [mc] 12
Typ matrycy LCD TFT
Przekątna matrycy [cale] 4"
Dostępne interfejsy

Bluetooth, WiFi (WLAN)

Temperatura pracy od -40°C do 50°C
Bezpieczny upadek na twardą pow. [m] 2.4
Technologia odczytu imager 2D
Kody kreskowe 1D,2D

 


 

Pliki do pobrania:

 

 

Drukuj