Asura CPRNT

asura


Producent Cena netto
Star Micronics
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 

 

AsuraCPRNT to zintegrowany mini-kiosk multimedialny z drukarką. Wydajny procesor ARM zarządza 7 calowym ekranem dotykowym i 80mm drukarką termiczną.


Kiosk AsuraCPRNT jest dostępny z opcjonalnym wbudowanym czytnikiem kart magnetycznych, czytnikiem kodów kreskowych i czytnikiem NFC (komunikacja bliskiego zasięgo – np. płatności zbliżeniowe) oraz czytnikiem linii papilarnych.

Platforma oferuje możliwość wyświetlania i dostarczania wiadomości audio-wideo na swoim ekranie i zewnętrznych, cyfrowych wyświetlaczach. AsuraCPRNT umożliwia napęd aplikacji i wyświetlania treści internetowych do innych cyfrowych urządzeń, takich jak smartphony klientów, tablety, kioski sklepowe oraz projektory reklamowe.

AsuraCPRNT jest drukarką paragonów, biletów i kuponów, jak również w pełni programowalną platformą, która może być użyta w celu uruchomienia reklamy produktu, wyświetlania promocji i wielu innych aplikacji dla handlu detalicznego i innych branż.

Kiosk multimedialny AsuraCPRNT został zoptymalizowany w taki sposób, aby wspierać podłączenie zewnętrznych urządzeń peryferyjnych, takich jak: skaner biometryczny, adapter 3G/4G, WiFi, kamera i wiele innych. AsuraCPRNT jest tak elastyczny, że można go dopasować do każdej infrastruktury jako samodzielny komputer, terminal lub serwer klienta.


 

 

Najważniejsze cechy:


 

Dane techniczne

 

Mini kiosk Asura CPRNT
Panel dotykowy: tak, obrotowy
Typ matrycy: LCD
Przekątna matrycy [cale]: 7
Rozdzielczość 800 x 480 pixeli
Procesor ARM Cortex – A8 Core
Drukarka termiczna
Szybkość druku 300 mm/s
Szerokość papieru 58 / 65 / 80mm
Średnica rolki 83 mm maksimum
Skala szarości 8 / 16 / 32 poziomy
Interfejs USB-Host x 4 (Typ A), USB-Divice x 1 (Typ B), Audio Line Out, MIC,
Ethernet (100/10 Base T), Micro SDHC slot x 1 (do 32GB)
Peripheral Drive Circuit 2 circuit (24V max. 1A), 1 Compulsion input
System operacyjny Linux, Windows CE, Android
Wymiary [mm]: Podstawka, przewodnik ustawień, przewodnik papieru 58/65mm
Opcje Czytnik pasków magnetycznych (MSR i 2D/QR/ Barcode image), NFC

 


 

 

Pliki do pobrania:

 

 


 

 


Galeria zdjęć:

asura asura
Drukuj