Terminal MK4000

pos150sv

 

 


Producent Cena netto
Motorola
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 

 

Micro Kiosk MK4000 umożliwia pracownikom i klientom łatwy i szybki dostęp do informacji w każdym miejscu i o każdej porze.


Wyposażony w duży, kolorowy, dotykowy wyświetlacz o przekątnej 12,1 cali wyświetla grafikę, a nawet aplikacje wykorzystujące multimedia. Przekłada się to na zwiększenie satysfakcji klientów, lepszą wydajność pracowników i wzrost sprzedaży. W przypadku sklepów, kupujący mogą zapoznać się z informacjami dot. produktów, np. ceną, poziomem zapasów, jak również wezwać obsługę z dowolnej alei handlowej. MK4000 posiada dwie opcje skanowania: laserowe lub cyfrowe. Skaner laserowy zapewnia precyzyjne rejestrowanie wszystkich, nawet słabej jakości jednowymiarowych kodów kreskowych. Z kolei technologia cyfrowa pozwala na odczyt jedno- i dwuwymiarowych kodów kreskowych oraz kodów kreskowych w formacie PDF. Urządzenie oferuje również skanowanie wielokierunkowe. Zastosowanie standardowego systemu operacyjnego Microsoft Windows CE znacznie skraca czas tworzenia aplikacji. Całości dopełnia wydajna architektura, bazująca na procesorze XScale 624 MHz, zapewniająca płynne i wygodne korzystanie z urządzenia. MK4000 obsługuje połączenia IEE 802.11 a/b/g oraz Ethernet, co umożliwia szybkie i łatwe podłączenie do dowolnej bezprzewodowej bądź przewodowej sieci LAN. MK4000 jest zgodne ze standardem montażowym VESA i może zostać zainstalowane w każdym środowisku przeznaczonym do obsługi klientów. Trzy mikroporty USB przeznaczone są do podłączania urządzeń peryferyjnych, takich jak klawiatury i drukarki, co pozwala na proste wprowadzanie danych i sporządzanie natychmiastowych wydruków. Kompaktowy mikrokiosk posiada mikrofon, gniazdo słuchawkowe i wbudowane głośniki, a także – opcjonalnie – czytnik pasków magnetycznych, np. do obsługi kart lojalnościowych. Urządzenie jest kompatybilne z rozwiązaniem Mobility Services Platform firmy Motorola. Micro Kiosk MK4000 znajduje zastosowanie na lotniskach do automatycznej odprawy przy użyciu biletów elektronicznych, a także w służbie zdrowia, hotelarstwie, czy branży rozrywkowej.

 

 

Najważniejsze cechy:

 


 

Dane techniczne

 

Weryfikator MK4000
Typ matrycy: LCD
Rozdzielczość matrycy [px]: 800 x 600 SVGA
Technologia odczytu: imager 2D (area imager, wizyjny)
System operacyjny: Windows CE 5.0
Procesor: Intel® XScale™ 624 MHz
Ilość pamięci RAM: 128 MB
Ilość pamięci FLASH: 64 MB
Dostępne interfejsy: WiFi (WLAN)
Złącza: Micro SD, Mini USB, RJ45
Języki programowania: Basic, C#, C, C++
Wymiary [mm]: 300 x 315.7 x 61.7
Kody kreskowe: 1D, 2D, PDF, GS1 Databar

 


 

 

 

Pliki do pobrania:

 


 

Dostępne akcesoria:

 

Drukuj