Kontroler RFS 4000

RFS4000

Producent Cena netto
Motorola Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. - PROMOCJA

 

 

 

Konstrukcja zintegrowanego kontrolera usług RFS4000 802.11n zapewnia każdemu oddziałowi lub oddalonemu obiektowi możliwość korzystania z wysoce wydajnych, wszechstronnych, opłacalnych i bezpiecznych usług sieci przewodowej i bezprzewodowej.

Bez względu na charakter potrzeb danego oddziału w zakresie łączności sieciowej kontroler RFS4000 zapewnia obsługę bogatego sygnału głosowego, w tym prowadzenie rozmów audio za pomocą sieci bezprzewodowych (Voice over WLAN, VoWLAN), a w przyszłości także konwergencję stałej i mobilnej komunikacji (Fixed Mobile Convergence, FMC) oraz obsługę prywatnej centrali telefonicznej wykorzystującej protokół IP (IP PBX); obsługa bogatego sygnału wideo, w tym wideokonferencji i wideonadzoru; technologie lokalizacji złożonej, jak Wi-Fi i RFID; ponadto obsługa technologii złożonej RF, w tym również technologii przyszłości, takich jak Wi-MAX.

Model RFS4000 to jedyny produkt w tej klasie, który oferuje dostęp do podwójnego pasma równoległy z usługami sieciowymi, a także szczelne, całodobowe i całotygodniowe zabezpieczenie za pomocą systemu ochrony przed zakłóceniami (Intrusion Protection System, IPS) w sieci bezprzewodowej.


 

Najważniejsze cechy:


 

Dane techniczne

 

Motorola RFS 4000
Wymiary [mm] 44,45 x 304,8 x 254,0
Rodzaj obudowy Standardowa 1RU
Kolor
czarny
Temperatura pracy od 0°C do 40°C
Dopuszczalna wilgotność otoczenia [%] od 5% do 85%
Standardy sieciowe 802.11a/b/g/n

 


 

 

 

Pliki do pobrania:

 

 

Drukuj