• Łopuszańska 32, 02-220 Warszawa
  • eurosoft@eurosoft.com.pl
  • 8:00 - 16:00

Dostęp do pełnej funkcjonalności programu z każdego miejsca (np.: kilku różnych lokalizacji) i w każdym czasie przy minimalnych wymaganiach sprzętowych. Technologia ta pozwala na dostęp  do danych, które w tradycyjnej technologii są dostępne lokalnie, tutaj staje się to możliwe  po zalogowaniu się do chmury.

Praca w chmurze nie wymaga od użytkownika posiadania wydajnych stacji roboczych (budowania struktury serwerowej w placówce) i jest doskonałym rozwiązaniem do stworzenia jednolitej struktury sieci placówek posiadających wspólną bazę, zakres dokumentów oraz spójny system raportowo-analityczny.

Praca w chmurze

Model pracy lokalnego serwera i replikowania wszystkich danych do zdalnego serwera dostępnego w chmurze, co znacząco zmniejsza ryzyko utraty jakichkolwiek danych.

Backup w chmurze i replikacja

Możliwość pracy zarówno w chmurze jak i lokalnie na tych samych danych. Dodatkowo dane są backupowane w chmurze co zwiększa ich bezpieczeństwo.

Portal pacjenta

Portal pacjenta działający w chmurze EuroSoft zapewniający rezerwacje wizyt, pobieranie opłat, zamawianie recept odbieranie wyników i wiele innych funkcjonalności…

Umożliwia bezpieczne składowanie dokumentów elektronicznych zgodnie z wymogami ustawy i udostępnianie do wymiany w ramach Systemu P1

Repozytorium EDM